FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 10381093
*
nr 1038 1093
CHEST OF DRAWERS
Teak, length: 75 cm, width: 37 cm, height: 70 cm,
Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 70 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 1200
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:03:46
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/5 19:14:47
1
400 kr
13/5 17:48:30
2
600 kr
14/5 16:50:25
3
600 kr
14/5 16:50:25
2
600 kr (Robot)
14/5 16:50:45
3
800 kr
16/5 16:56:47
4
1.100 kr
16/5 18:04:19
3
1.000 kr
16/5 18:04:19
4
1.100 kr (Robot)
16/5 18:07:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:51
*
CHEST OF DRAWERS
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1093
CHEST OF DRAWERS
Teak, length: 75 cm, width: 37 cm, height: 70 cm,
Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 70 cm
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 1200 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
10/5 19:14:47 | 1 | 400 kr |
13/5 17:48:30 | 2 | 600 kr |
14/5 16:50:25 | 3 | 600 kr |
14/5 16:50:25 | 2 | 600 kr (Robot) |
14/5 16:50:45 | 3 | 800 kr |
16/5 16:56:47 | 4 | 1.100 kr |
16/5 18:04:19 | 3 | 1.000 kr |
16/5 18:04:19 | 4 | 1.100 kr (Robot) |
16/5 18:07:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:51